Služby

- pro lékárny

zajišťujeme distribuci vybrané škály léčivých přípravků, vitamínů a doplňků. Objednávky může lékarník či zaměstnanec lékárny provádět v online rozhraní e-shopu zde, nebo jednoduše mailem, telefonicky, případně při osobním jednání s našim obchodníkem. V takovém případě garantujeme kvalifikované poradenství a spolupráci na zajištění marketingové podpory na přípravek, případně produktovou řadu.

 

- pro nemocnice

nad rámec obvyklých a standardních služeb zajišťujeme nemocničnímu zákazníkovi několik specializovaných aktivit. Na úrovni produktu jde o zajištění speciálních, cenově nákladných přípravků či přípravků s klimatizovaným režimem. Objem obchodu umíme postavit na úroveň alokace. Individuálně přistupujeme k objednávkovému, případně předobjednávkovému modelu.

V případě potřeby jsme připraveni se o zakázku ucházet ve výběrovém řízení různého formátu dle platné legislativy. 

 

- ostatní subjekty

vybrané spektrum léčivých přípravků, vitamínů a doplňků stravy dodáváme do lékáren nebo lékařům do hospiců, domovů pro seniory. V omezené míře pak do specializovaných prodejen nebo fitness center a lázeňských domů.

 

- pro výrobce

certifikáty: certifikáty ke stažení najdete ZDE

Své dodavatele pečlivě vybíráme. Parametrem je jak produktová vhodnost, tak obchodní podmínky spolupráce. V neposlední řadě společenská odpovědnost.

Na druhou stranu respektujeme individualitu dodavatele, potencionálního obchodního partnera. Do velké míry jsme připraveni tvarovat podmínky našeho obchodního vztahu od administrativního nastavení, přes přísné podmínky skladování či balení, až po hladkou distribuci.

 

Zpět do obchodu