O NÁS

O Voltaxu:

Společnost VOLTAX S.R.O. byla založena v roce 2011 jako obchodní firma přinášející služby především pro zdravotnický sektor. V prvních letech se soustředila na technická vybavení a služby spojené s jejich využitím ve zdravotnických a sociálních zařízeních. Profesionalita těchto služeb vedoucí k posilování obchodních vztahů nás motivovala k dalšímu rozvoji. A tak po splnění nezbytných legislativních náležitostí a licenčních ujednání, jsme v roce 2015 rozšířili produktové portfolio právě o léčivé přípravky a v poslední době i velmi žádané vitamíny a doplňky stravy. 

 

Filozofie:

VOLTAX S.R.O. se hrdě hlásí k oborovým firmám menšího formátu. Spatřujeme v tom výhodu flexibility a "osobního podpisu". Poprvé dokážeme velmi pohotově reagovat na váš požadavek. Podruhé, každý počin v naší firmě má svého jmenovitého autora, kterého znáte a který Vám je k dispozici s běžnou informací, stejně tak složitější provozní anabází

Našim cílem není získat pokud možno, co největší trh, ale ten správný trh. Pečlivě volíme tedy produktové portfolio a se stejnou pečlivostí budujeme i obchodní modely s nemocnicemi, lékárnami, domovy pro seniory atp.

Inspirujeme se především na vyspělých světových trzích, kde také uzavíráme řadu ze svých dodavatelských kontraktů. Jde především o země Západní Evropy a Severní Ameriky

 

Zásady

  • spokojenost zákazníka, dodavatele i našeho zaměstnance je pro nás trvalou hodnotou, na které stojí existence naší firmy. Proto ji chráníme a aktivně podporujeme - rozvíjíme.
  • slušnost k lidem, produktu i životnímu prostředí je investice, kterou nešetříme a která se nám vrací.
  • zlepšování a inovace bereme stejně vážně jako fakt, že dnes znamená v naší branži včera a naše kvalitní služba tomu navzdory musí pomáhat a může zachraňovat.
  • trh má svá pravidla, která respektujeme a zákony, které ctíme. Na příležitosti nečekáme, ale vytváříme je…v intencích pravidel a zákonů.
  • podporu těm, kteří to potřebují bereme jako základní společenskou povinnost. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení